Komerční prezentace
Registrace uživatele

Přihlašte se k odběru informací, novinek, získejte přístup do diskuzního fóra.

Vesmír č. 10
Vesmír č. 10
Toto číslo vychází
2. 10. 2017
Novinky
Zdarma jedno celé číslo Vesmíru v pdf.
• Říjnové číslo Vesmíru
reklama

Diskuse: Zlatá rýže

Zdeněk Opatrný
Vesmír 96, 351, 2017/6
9. 6. 2017

Nedůvěra k chemickým a GM technologiím

Jiří Šoler, jirisoler@hotmail.com

Autor uvádí, že hlavní překážkou využití GM technologií u potravin je ideologický přístup "zelených" aktivistů. Ty samozřejmě nesdílím. Rád bych však uvedl některé jiné aspekty.

1) Technologie genetických modifikací má v sobě jedno nebezpečí - vytvoření biologických druhů rezistentních vůči téměř čemukoliv, které se mohou proměnit v nebezpečné invazní druhy či plevele. Podobně, jako je tomu u rezistentních bakterií a virů, které se bohužel "vyšlechtily" samy. Přitom genetická modifikace může vytvářet kombinace, jaké by v přírodě či pomocí šlechtění nikdy nevznikly. Jak čelí genetičtí inženýři podobnému nebezpečí?

2) Při propagaci geneticky modifikovaných potravin jsou často používány příklady, které spíče odrazují. V některém z nedávných čísel Vesmíru byl článek, propagující geneticky modifikovaná jablka, která na řezu nehnědnou. Je tato vlastnost skutečně tak důležitá pro konzumenty?

Ke články byla přiložena fotografie přešlechtěné žlutozelené odrůdy jablek (snad delicia, nevím to jistě). Zatímco běžné české odrůdy jablek osobně dobře snáším, právě některé přešlechtěné odrůdy mi působí mírnou alergickou reakci a při pohledu na fotografii mne přepadá pocit ošklivosti. Už o samotné přešlechtěné odrůdy nestojím, proč je ještě "vylepšovat" genetickou modifikací? Stojí snad nehnědnutí na řezu za možné další znehodnocení odrůdy?

3) Pokud jde o ovoce, setkáváme se stále častěji s na pohled krásnými, ale nechutnými produkty chemicky dozrávané produkce. Nedávno jsem si koupil takový meloun, který byl na pohled krásný, ale jinak zcela bez chuti. Kupuji jen české jahody, protože ty ostatní jsou často pěkné jen na pohled. Umělá konzervace a "dozrávání" zemědělských produktů má snad jediný cíl - umělý zisk pěstitelů - ale nepřináší užitek konzumentům.

Poslední bod pravda nesouvisí přímo s GM technologiemi, ale je mnou vnímám v podobných souvislostech.

Příspěvky 1 - 1 z celkem 1
« první    < předchozí  ·  další >    poslední »